Jaké realitky operují v okrese Břeclav?

23. 11. 2014

Břeclav je krásným jihomoravským městem, v jehož nitru se snoubí vůně vinohradů, sluneční paprsky a bodrá moravská povaha obyvatel, jež zde žijí. Ovšem kromě toho je zde také značné množství realit určených k prodeji nebo pronájmu, jež čekají na své nové majitele, případně obyvatele. Jelikož je situace na realitním trhu v okolí Brna poměrně dynamická a stálá, otevírají zde své pobočky nové realitní kanceláře. Jaké realitky v okrese Břeclav působí? Jaké služby vám mohou nabídnout? A skutečně je nevyhnutelně nutné žádat je o pomoc? Na tyto a spoustu dalších otázek vám dají odbornou radu provozovatelé inzertního portálu Realitní revoluce.

Obrázek

Kolik realitek v Břeclavi působí

Dle obchodního rejstříku a údajů v něm uvedených, působí v okrese Břeclav zhruba 30 samostatných realitních kanceláří. Ovšem realitních makléřů, jež na území Břeclavi nabízejí své služby, je ještě o poznání více. Požádáte-li o pomoc realitní kancelář, pak vám může nabídnout své služby v oblasti prodeje i koupě nemovitosti. V případě první možnosti se postarají o hladký průběh celého procesu. Mohou za vás sepsat atraktivní inzerát a vystavit jej na přední realitní portály. Zástupci realitní kanceláře dále budou odpovídat na dotazy potenciálních zájemců a rádi se s nimi také domluví na osobní schůzce. V případě vážného zájmu pak svou přítomností posvětí proces podpisu smlouvy a postarají se o vše, co je nezbytnou součástí celého prodeje.

To vše a ještě více… ale ne zadarmo

Kromě výše uvedených služeb vám může realitka nabídnout také služby tzv. „na klíč“ nebo dokonce pomoci při výběru nového bydlení. Jak již všichni víme – zadarmo ani kuře nehrabe, proto je nutno počítat spoměrně značnou provizí, jež si realitní kanceláře za své služby účtují. Tato provize se zpravidla odvíjí od kupní nebo odhadní ceny nemovitosti (ceny, která je vyšší) a činí určité procento. Ve finále se může jednat o tisícové i desetitisícové částky, což rozhodně na svém rodinném rozpočtu pocítíte.

Jde to i bez realitek!

Ovšem koupit nebo prodat dům či byt můžete i bez pomoci realitní kanceláře. Stačí vědět, kam se obrátit. Místem, kde můžete dát vědět o prodávané nemovitosti širokému okruhu zájemců, je právě portál Realitní revoluce. Zde inzerujete již od několika stokorun za měsíc a váš inzerát uvidí čtenáři více, než 60 českých realitních portálů. Zároveň můžete využívat zajímavých výhod v podobě bezplatných vzorů smluv nebo právní pomoci, jež je součástí těchto stránek. V případě, že stojíte na pomyslné „opačné straně barikády“ a hledáte si nové bydlení, i v takové situaci vám může být náš portál nápomocen. Denně zde naleznete desítky nových nabídek nejen z okresu Břeclav, ale také ostatních míst České republiky. U každého inzerátu je navíc uveden kontakt přímo na majitele prodávané nebo pronajímané nemovitosti, takže máte jistotu, že kupní cena neobsahuje žádné přirážky a provize realitním kancelářím.

A jaké jsou vaše zkušenosti s prodejem nemovitosti v okresu Břeclav?
Podělte se s námi v diskuzi pod tímto článkem!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.