Mrkněte se na tyto byty k prodeji bez realitky, které jsou součástí naší nabídky

22. 9. 2014

Chcete si v brzké době splnit svůj velký sen o vlastním bydlení? Konečně jste našetřili potřebný obnos peněz a ten hodláte vyměnit za rodinné hnízdo? Netoužíte však po obřím domě s velkou zahradou a bazénem, jehož údržba by vás stála nejen čas, ale také značné množství sil, ale naopak po nějakém útulnějším bytě, který časem proměníte přesně dle svých představ a požadavků v ideální místo pro život? Pak vás zajisté napadne, jak na jeho koupi co nejvíce ušetřit. Pokud se obrátíte na realitní kancelář, může vás výběr nového bydlení sice stát méně času, o to více si ale připlatíte. Z tohoto důvodu se zaměřte na nabídky inzertního portálu Realitní revoluce, kde jsme pro vás připravili nepřeberné množství luxusních, levnějších i vybavených bytů, jenž jsou připraveny k prodeji nebo pronájmu. Jaké skvosty v naší nabídce objevíte?

Obrázek

Exkluzivní nabídky v Praze

V nabídce portálu Realitní revoluce najdete opravdové lahůdky. Třeba luxusní byt v rezidenci Londýnská, který disponuje výměrou 143,64 m² a dispozicemi 4+kk. Jak sám majitel bytu uvádí, jedná se o nejluxusnější byt v domě, který je situovaný na východ a západ. Byt jako jediný disponuje rozlehlým balkonem, čtyřmi místnostmi, šatnou, dvěma koupelnami a toaletami. Součástí bytu jsou vysoké stropy a původní (ovšem repasovaná) okna disponující svým jedinečným kouzlem. Bytový dům je situovaný v lokalitě pražských Vinohrad, která je považována za jednu z nejluxusnějších lokalit v Praze. Cena tohoto luxusního bytu činí 13 900 000 Kč.

Něco ze střední kategorie

U nás si na své přijde každý – ať již milovník luxusu nebo mladí začínající partneři, kteří se rozhodli osamostatnit a zkusit si, jaký bude život ve dvou. Pro ně máme v naší nabídce například družstevní byt o dispozici 2+kk, jehož rozloha činí 90 m². Byt je situován na Ondříčkově náměstí v Brně. Jedná se o mezonetovou novostavbu z roku 2007, kterou lze variabilně změnit v dispozici 3+kk. Byt se vyznačuje nízkými náklady, které oceníte při pravidelných platbách nájemného. Součástí kupní ceny, která činí 3 100 000 Kč, jsou také dvě parkovací místa. Tuto zajímavou nabídku si můžete prohlédnout zde.

Pro mladé studenty a absolventy

Ale abychom se stále nedrželi v milionových výšinách, máme pro vás jednu nabídku, která se zalíbí všem studentům nebo absolventům, kteří se chystají osamostatnit a postavit se na vlastní nohy. V Ústí nad Labem je pro vás připraven exkluzivní byt 3+1L, který prodává jeho přímý majitel a zároveň vlastník za neuvěřitelnou cenu 650 000 Kč. Byt je v původním avšak velmi dobrém stavu a čeká na své nové majitele. Je nám zcela jasné, že drtivá většina studentů si nemůže dovolit pořídit vlastní bydlení, za které je nutno vynaložit statisícové, ba milionové částky, pro ně jsme proto do naší nabídky zařadili celou spoustu bytů k pronájmu, u kterých se měsíční platby pohybují na hranici několika tisíc. Prohlédněte si naši bohatou a denně aktualizovanou nabídku bytů bez realitky. Věříme, že i vy si u nás vyberete své nové bydlení.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.