Nevíte, jak prodat nemovitost? Poradíme vám v novém e-booku!

20. 11. 2015

Světlo světa konečně spatřil náš nový e-book, který vám usnadní celý proces prodeje nemovitosti od jejího nafocení a sepsání perfektního inzerátu až po získání peněz od kupujícího. Stáhněte si ho a jděte na to chytře!

Zjistěte zdarma, jak prodat nemovitost krok za krokem

E3D e-book obálka-book, který vám na svém webu nabízíme, jsme pojmenovali Jak prodat nemovitost krok za krokem: od napsání inzerátu až po finální prodej. Jeho název mluví za vše a prozrazuje, co všechno se dozvíte, pokud mu věnujete trochu svého času.

V úvodu se seznámíte s metodou home staging, díky níž můžete prodat nemovitost, nad kterou by leckdo jinak mávl rukou. Díky našim 8 tipům budete vědět, jak napsat inzerát, který vám přivede spoustu zájemců. Dostanete možnost poučit se ze 7 nejčastějších chyb, jichž se prodávající dopouštějí. V závěru zjistíte vše potřebné o dani z nabytí nemovitých věcí a o tom, jak se s ní vypořádat. A že nikde nemůžete najít informace o tom, jak vypadá proces prodeje nemovitosti po sepsání kupní smlouvy? Tady se to dočtete.

Stáhněte si nový e-book od RealitniRevoluce.cz a buďte chytřejší!

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti bez pomoci realitní kanceláře, tento e-book by neměl chybět ve vaší virtuální knihovně. Provede vás totiž cestou plnou klikatých a nebezpečných zatáček, na které budete mít možnost se dobře připravit a kterých při realizaci prodeje využijete. Pojďte si pro rady, sepsali jsme je pro vás!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.