Pojištění nájemného

31. 10. 2012

Přinášíme stručné shrnutí novinek a vylepšení na našem webu, které jsme Vám představili během měsíce září a října.

1. Výhodný tarif inzerce – 60 dní za 599,- Kč

Při vkládání inzerátu máte možnost vybrat si ze dvou tarifů. První tarif je standardních 399,- Kč za 30 dní inzerce na všech námi uvedených realitních serverech, druhý tarif zaručí inzerci po dobu 60-ti dní a to za zvýhodněných 599,- Kč, tzn. necelých 10,- Kč za jeden den inzerce na více než 60-ti realitních serverech.

2. Kontrolní seznamy

Kontrolní seznamy jsme vylepšili nejen po stránce grafické, ale i technické. Rozpracovaný kontrolní seznam si můžete uložit ve svém uživatelském rozhraní a kdykoliv se k němu vrátit. Budete mít dokonalý přehled o tom, co jste při převodu nemovitosti již učili a co Vás ještě čeká.

Prodávejte a nakupujte s naším užitečným pomocníkem!

Více na http://www.realitnirevoluce.cz/postup-pri-prodeji-nemovitosti/list

3. Nový kabát dostal i náš blog

4. Platba inzerce platební kartou

Nově můžete inzerci prostřednictvím našeho webu uhradit platební kartou. Nebudete tedy muset čekat na zveřejnění inzerátu do druhého dne, ale inzerát můžete aktivovat ihned.Stejně tak budete moci kartou uhradit i prodloužení inzerce. Vše potřebné naleznete ve svém uživatelském rozhraní.Platbu kartou pro RealitníRevoluci.cz zajišťuje společnost PayU Czech Republic, s.r.o., jež je zárukou rychlých a hlavně bezpečných plateb po internetu :-)

5. Pojištění nájmu

RealitníRevoluce.cz ve spolupráci se společností GuarentyGroup nabízí všem pronajímatelům jistotu v případě ztráty příjmu z nájemného, a to na dobu až 6 měsíců. Pojištění nájmu je určeno pro všechny pronajímatele obytných nemovitostí nezávisle na nájemci, jeho národnosti či předešlé platební morálce. V ceně pojištění je také vyjednávání se všemi nájemci, jejichž platby jsou nezaplacené, a to už deset dní po splatnosti! Veškerá pojištění jsou daňově odečitatelnou položkou, jedná se tedy o náklady, které se vrátí při ročním vyúčtování daní.

Sjednejte si pojištění nájmu a pronajímejte svou nemovitost bez rizika!

Tak a to je prozatím vše …

Ale nebojte, brzy představíme další…

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.