Pozor! Pozor! Pozor!

14. 1. 2015

Upozorňujeme všechny, kteří hledají byt na pronájem v širším centru Prahy, aby nereagovali na nesmyslné nabídky, které prostřednictvím našeho serveru zadává prozatím neznámý pachatel.

Neznámý nabízí velmi levné bydlení v Praze na lukrativní adrese v nadstandardně zrekonstruovaných bytech za nesmyslně nízké ceny. U inzerátu je neexistující telefonní kontakt a prostřednictvím emailového kontaktu zájemcům vždy odpovídá stejně: „Bohužel jsem mimo republiku, prosím zašlete mi zálohu na můj účet, jakmile přiletím na otočku do Prahy, předám Vám klíče.“ Bohužel již mnoho lidí na toto reagovalo a peníze na uvedený účet složilo.

Neznámý vystupujeme pod několika jmény: Paight Luca, Luk Pai, Pai Luck, Luca Pai, Lupai Pai, Paight Luc, Rar Bello, Mar Bets, Lauh Vias, Mariusz Klimek.

Podezřelé inzeráty se snažíme ihned mazat, ovšem neznámý s oblibou zadává inzerci v nočních hodinách, aby přeci jen pár duší nachytal, než inzerát po ranní kontrole inzerce smažeme.

Na neznámého již bylo podáno trestní oznámení. Pokud tedy také patříte k podvedeným, neváhejte se taktéž na Policii ČR obrátit a pomožte odhalit neznámého pachatele a tím zamezit jeho nekalým praktikám!

Při hledání pronájmu obecně buďte obezřetní. Vždy si zjistěte, zda jednáte opravdu s majitelem a pamatujte, nikdy neposílejte peníze někomu, koho jste v životě neviděli a to pouze na základě emailové zprávy. To ať raději ta skvělá, neodolatelná nabídka uteče!

Více info, jak postupovat při pronájmu bytu naleznete na našich stránkách.

za RealitníRevoluci.cz

Jitka Horáčková

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.