Zadání inzerátu krok po kroku

20. 2. 2014

Zadání inzerátu na server RealitníRevoluce.cz není nic složitého.

1. Krok

Na hlavní stránce RealitníRevoluce.cz (www.realitnirevoluce.cz) kliknete na Vložit inzerát

2. Krok

Ocitnete se v první části vkládání inzerátu – Údaje o nemovitosti. Zde zvolíte, zda se jedná o prodej či pronájem a dále vyberete typ nemovitosti, tj. co prodáváte či pronajímáte (nejčastěji byt či dům)

Na základě zvoleného typu nemovitosti se rozbalí podrobnější specifikace nemovitosti, kde zvolíte či zaškrtnete informace vztahující se k Vaší nabídce.

POZOR! Pole označená hvězdičkou jsou povinná!

Další položkou je uvedení ceny.

POZOR! Pokud je Vaše nabídka k pronájmu, pak zaškrtněte měsíčně za nemovitost, popř. měsíčně za m2.

Jako poslední v této části uvedete lokalitu, kde se nabízená nemovitost nachází. Povinné je uvést obec a PSČ. Doporučujeme však, pro lepší zobrazení na mapě, uvést i ulici.

POZOR! Pro správné zadání obce je třeba zadat počáteční písmena obce a vyčkat, než se otevře rolovací menu. Z tohoto rolovacího menu vyberte jednu z možností.

Zkontrolujte, zda máte vyplněna všechna povinná pole (pole označená hvězdičkou). Pokud ano, můžete přejít do dalšího kroku – Zadat text inzerátu.

3. Krok

V tomto kroku je třeba zadat Nadpis (Název) a samotný popis inzerátu.

POZOR! Název musí být nejméně 20 a nejvíce 100 znaků, popis inzerátu pak nejméně 100 a nejvíce 1200 znaků. Tato omezení pramení z omezení na jednotlivých realitních serverech. Systém Vám znaky počítá.

U inzerátu jsou nezbytné fotografie. Ke zdárnému zadání inzerátu je povinné vložit minimálně jednu fotografii. Jednoduše kliknete na Vyberte fotografie k nahrání, následně se Vám otevře okno Vašeho počítače, kde naleznete soubor s fotografiemi, které chcete k inzerátu vložit. Označíte všechny fotografie a spustíte nahrávání. Pokud by Vám z nějakého důvodu tento postup nefungoval, klikněte na Použít alternativní nahrávání obrázku, kde jednoduše nahrajete jeden obrázek po druhém.

Pokud máte vypsaný Název i samotný Popis inzerátu, nahranou minimálně jednu fotografii, můžete přejít k dalšímu kroku.

4. Krok

V dalším kroku vložíte svoje Osobní údaje. Pokud máte již na stránkách RealitníRevoluce.cz založený uživatelský účet, stačí zaškrtnout Již mám účet na RealitníRevoluce.cz a následně vyplníte Vaše přihlašovací údaje (emailovou adresu, heslo) a Vaše osobní údaje se vyplní automaticky.

U Vašeho inzerátu bude na realitních serverech vždy uvedeno Vámi zadané Jméno a příjmení, telefonní číslo a emailová adresa. Vaši adresu chceme pouze z důvodu, abychom ji mohli uvést na fakturu – daňový doklad za poskytnuté služby.

Dále je nezbytné zaškrtnutím projevit souhlas s našimi smluvními podmínkami a s tvrzením, že nejste realitní zprostředkovatel.

Inzerát je v tuto chvíli připraven, zbývá pouze stanovit tarif a způsob úhrady inzerátu. To následuje v dalším kroku.

5. Krok

V tuto chvílí již zbývá pouze zvolit tarif, tzn. zda chci inzerát uveřejnit po dobu 30-ti (399,- Kč) či 60-ti dní (599,- Kč) a zvolit způsob úhrady – bankovním převodem či platební kartou.

Následně zkontrolujete své osobní údaje a kliknete na Aktivovat inzerát.

POZOR! Kliknutím na „Aktivovat inzerát“ se Vaše nabídka uloží ve Vašem uživatelském rozhraní. Export inzerátu se spustí ve chvíli úhrady dle Vámi zvolených platebních údajů.

Pokud zvolíte platbu pomocí platební karty, pak budete přesměrování na zabezpečenou platební bránu PayU, kde zadáte údaje ze své platební karty. Za malou chvíli Vám přijde potvrzení o platbě na Vaši emailovou adresu a v tu chvíli se také spustí export Vašeho inzerátu na námi uvedené realitní servery.

Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, pak se Vám vygenerují platební údaje. Ty Vám budou zároveň zaslány na Vaši emailovou adresu. Jakmile bude platba připsána na náš účet, o čemž Vás budeme samozřejmě informovat prostřednictvím emailové zprávy, spustí se export inzerátu na námi uvedené realitní servery.

POZOR! Jelikož se jedná o poměrně složitý mechanismus, tak export inzerátu chvilku trvá. Na některých serverech je inzerát hned, na jiných čeká v adminu na schválení. Kontrolu exportu tedy doporučujeme provést cca 6-8 hodin po spuštění exportu.

Seznam serverů, kam exportujeme inzeráty našich uživatelů, naleznete pod následujícím odkazem:

http://www.realitnirevoluce.cz/o-nas/proc-s-nami#servery

Inzerát můžete kdykoliv upravit ve svém uživatelském rozhraní. Změna se během 6-8 hodin projeví na všech realitních serverech.

Do svého uživatelského rozhraní se inzerent přihlásí kliknutím na Přihlásit se (na našich stránkách nalezne v pravém horním rohu). Následně vyplní svou emailovou adresu a heslo, které zadal při vkládání inzerátu. Na místoPřihlásit sese zde pak objevíJméno inzerenta – můj účet. Po kliknutí na zmíněné, se nalezne ve svém uživatelském rozhraní, kde může svůj inzerát měnit (text, fotky, parametry nemovitosti) a měnit lze i osobní údaje atd. Nalezne zde, kolik dní zbývá do vypršení kreditu za distribuci inzerátu na realitní servery, přehled plateb a také kopie faktur.

DOPORUČUJEME!

Před vložením inzerátu si pročtěte jednoduchý a stručný návod, jak vytvořit poutavý inzerát a dále také Pravidla inzerce, která jsou třeba dodržet pro bezproblémový export a zobrazení inzerátu na všech realitních serverech:

http://www.realitnirevoluce.cz/poradna/rady-a-navody/jak-vytvorit-poutavy-inzerat

http://www.realitnirevoluce.cz/files/pdf/pravidla-inzerce.pdf

V případě jakýchkoliv komplikací nebo nejasností se na nás neváhejte obrátit,info@realitnirevoluce.cz, 774 206 404.

za RealitníRevoluci.cz

Jitka Horáčková

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.