3 rady, jak na pronájem bytu bez realitky v okrese Liberec

23. 12. 2014

Liberec je pátým největším městem České republiky. Žije zde zhruba 100 000 obyvatel a to v některé z 59 obcí. V případě, že jste v Liberci našli své místo pro život i vy, ale okolnosti vás donutily jej opustit, určitě budete přemýšlet, jestli byt či dům pronajmout nebo prodat. V případě, že se přikloníte k první zmíněné možnosti, máme pro vás 3 rady, jak na pronájem bytu v Liberci bez realitky, což povede k výrazné finanční úspoře.

ObrázekRada č. 1 – uveďte byt do původního stavu nebo jej vylepšete

Pokud chcete na pronájmu bytu doopravdy vydělat, bude potřeba jej buďto nově zrekonstruovat a navýšit tak jeho stávající hodnotu nebo jej alespoň uvést do původního stavu, což v tomto případě znamená novou výmalbu stěn či radiátorů a další druhy menších interiérových úprav. Ještě před tím, než začnete sepisovat inzerát, rozhodněte se, zda dovolíte nájemníkům nahlásit si v tomto místě své trvalé bydliště nebo zda mohou byt obývat i se svými čtyřnohými mazlíčky.

Rada č. 2 – sepište poutavý inzerát a přiložte kvalitní fotografie

Dalším krokem je sepsání atraktivního inzerátu, který by měl obsahovat pouze pravdivé
informace
a
autentické fotografie
. Nebojte se rozepsat, uvádět i – na první pohled zbytečné – detaily. Popište jak samotný byt, tak prostory k němu náležející (komory, kočárkárny, chodby, společenské místnosti apod.). Na fotografiích si dejte extra záležet, spousta zájemců o pronájem bytu totiž dává přednost právě vizuální stránce zakotvené v kvalitně nafocených fotografiích.

Rada č. 3 – inzerujte na správných místech

Dejte o pronajímaném bytu vědět pokud možno co největšímu okruhu potenciálních zájemců. Zapomeňte na lepenou inzerci nebo na novinové avízo, vsaďte na moderní způsob propagace, který naleznete na internetu – konkrétně tedy na inzertních portálech, mezi které patří třeba portál Realitní revoluce. Pokud se zde rozhodnete inzerovat, vaše nabídka se dostane ke čtenářům více, než 60 nejvýznamnějších realitních serverů!

Co říci závěrem?

Nyní na vás čeká kolotoč dotazů, osobních schůzek a také nějaké to papírování a sepisování smluv. I s tím vám však může pomoci portál Realitní revoluce obsahující vzory smluv, jež jsou ke stažení zcela zdarma. Využít můžete také profesionální právní poradenství, které je taktéž součástí těchto stránek. Věříme, že proces pronájmu bytu vyřídíte bez problémů a k naprosté spokojenosti obou zúčastněných stran.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.