3 tipy, jak na rychlý pronájem bytu v Českých Budějovicích

23. 7. 2014

České Budějovice jsou místem netušených možností. Každý rok sem míří – za prací či studiem – řada obyvatel z různých koutů České republiky. Pokud to bude v brzké době také váš případ, pak vás zajisté zajímá, jakým způsobem zde můžete rychle a efektivně vyřešit prvotní bydlení. Pokud se věnujete studiu, pak s největší pravděpodobností na vlastní byt nebudete mít dostatečné finanční prostředky. V případě, že zde míříte za prací, pak bude nějakou chvíli trvat, než si na vlastní byt, či rodinným dům našetříte, a proto je pronájem bytu v Českých Budějovicích ideální variantou také pro vás. Odborníci z inzertního portálu Realitní Revoluce vám prozradí tři tipy, na základě kterých si můžete zajistit pronájem opravdu v rekordním čase bez zbytečných průtahů a komplikací.

Tip č. 1 – ujasněte si priority

Co od nového bydlení očekáváte? Hluk velkoměsta, pulzující centrum nebo naopak klidnější lokalitu daleko od městské hromadné dopravy? A preferujete spíše byt kvalitně vybavený nebo se spokojíte s postelí, ledničkou a sprchovým koutem? Tyto základní otázky týkající se lokality, vybavenosti, dopravní dostupnosti i občanského vyžití byste si měli položit ještě před tím, než začnete samotný pronájem bytu v Českých Budějovicích fyzicky vyhledávat. Ne nadarmo se říká, že kvalitní příprava je základ úspěchu. Odborníci zinzertního portálu Realitní Revoluce radí: „Pro zesumírování svých požadavků si odpovědi na výše zmíněné otázky napište na kousek papíru a očíslujte čísly od 1, do 5. Je pro vás důležitá blízkost autobusové zastávky? Označte svůj požadavek číslem 5. Že vám příliš nezáleží na vybavenosti bytu? Pak této prioritě přiřaďte číslo s nižší hodnotou.“

Tip č. 2 – hledejte efektivně

Při hledání pronájmu bytu v Českých Budějovicích máte hned několik možností. Buďto budete fyzicky obcházet jednotlivé byty k pronájmu, které se v Budějovicích nacházejí, a bude vás to stát poměrně značnou část dne nebo se zaměříte na jiné způsoby inzerce. Procházet můžete samozřejmě nejrůznější inzertní noviny, efektivnější variantou je však internetové vyhledávání. Třeba portál Realitní revoluce nabízí denně aktualizovanou nabídku nemovitostí ze všech krajů České republiky a byty k pronájmu v Českých Budějovicích rozhodně nejsou výjimkou. Stačí pouze navolit konkrétní požadavky (dispozice bytu, vybavenost, cenu, lokalitu) a všechny inzeráty, odpovídající vašim požadavkům, budete mít během několika mála kliknutí přehledně doslova přímo pod nosem.

Tip č. 3 – to co zvládne realitka, zvládnete i vy

Pokud hodláte hledáním pronájmu bytu v Českých Budějovicích zaúkolovat realitní kancelář, dobře si tuto možnost promyslete. Služby realitní kanceláře totiž rozhodně nejsou zadarmo, a pokud jich využijete, připravte se na to, že budete muset sáhnout poměrně hluboko do kapsy. Ano, možná, že ušetříte pár dnů, ale vynaložené finance tuto „úsporu“ rychle smetou ze stolu. Proto mějte na paměti, že to, co zvládne realitní kancelář, zvládnete i vy sami. Pokud si přeci jen nebudete vědět rady – například při sepisování smlouvy – využijte naší online právní pomoci nebo zadejte dotaz do naší poradny, kde vám rádi poradí profesionálové z portálu Realitní revoluce.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.