3 tipy, jak najít nemovitost bez realitky v Pardubicích

10. 9. 2014

Pardubice jsou neodmyslitelně spjaty s lahodným perníkem a prestižním dostihovým závodem Velká Pardubická. Tato skutečnost, stejně jako mnohá další lákadla, nepochybně přispívá k tomu, že se sem každoročně stěhují tisícovky osob všech věkových skupin. Pokud i vy patříte k zájemcům o bydlení v Pardubicích, jistě se budete snažit na koupi nemovitosti ušetřit pokud možno co nejvíce. Máme pro vás pár rad a tipů, jak toho dosáhnout.

Přizvali jste na pomoc realitní kancelář? Připlatíte si!

V případě oslovení realitní kanceláře se připravte na poměrně vysoké provize, které se ve vašem rodinném rozpočtu nepochybně dříve nebo později projeví. Realitky si za své služby účtují zpravidla částku, která odpovídá určitému procentu z kupní ceny dané nemovitsoti. Pokud například kupujete dům v hodnotě dvou milionů, realitní kanceláři budete muset zaplatit provizi pohybující se v řádech tisíců, někde i desetitisíců korun. Chcete-li na koupi nemovitosti v Pardubicích i kdekoli jinde v republice opravdu ušetřit, držte se rad odborníků z inzertního portálu Realitní revoluce, kteří pro vás mají 3 tipy, jak najít nemovitost v Pardubicích bez realitky a ušetřit tak zajímavé finanční částky.

Obrázek

Tip č. 1 – internet jako základ úspěchu

Největší šanci najít své vysněné bydlení máte nepochybně na internetu. Nepřeberné množství inzertních portálů ukrývá spoustu atraktivních realit. A některé portály vám mohou hledání ještě více usnadnit. Třeba na inzertním portálu Realitní revoluce stačí zadat přesné parametry toho, jak by měla vaše vysněná nemovitost vypadat a následně procházet pouze relevantní výsledky. Navolit si můžete nejen konkrétní lokalitu, ale také typ nemovitosti, její dispozice, případně další podmínky, na základě kterých se před vámi otevře bohatá nabídka realit, které odpovídají vašim požadavkům a stále čekají na své nové majitele.

Tip č. 2 – novinová inzerce

Ačkoli existuje jeden známý výrok, který tvrdí, že: „Není nic staršího, než včerejší noviny“, právě novinová inzerce je další možností, jak najít své nové bydlení. Je pochopitelné, že takové hledán bude náročnější a zdlouhavější, než hledání na internetu, ale pokud jste kouzlu moderních technologií nepropadli nebo jednoduše dáváte z nějakého důvodu přednost klasické tištěné inzerci i zde můžete objevit dokonalé skvosty. U každé inzertní nabídky bývá zpravidla uveden kontakt na jejího majitele, se kterým si můžete domluvit schůzku a danou nemovitosti si prohlédnout.

Tip č. 3 – nemovitosti k prodeji v okolí

Poslední zmíněná možnost patří mezi nejméně efektivní. Máte-li zájem o nemovitost v Pardubicích a chcete si ji pořídit bez realitky, můžete se také vydat na procházku po okolí a prohlédnout si nemovitosti, které jejich majitelé aktuálně nabízejí k prodeji nebo pronájmu. Zpravidla vás na tuto skutečnost bude upozorňovat prodejní cedule s telefonním číslem. Obcházet jednotlivá „satelitní městečka“ a hledat, zda je zde některá nemovitost k mání, je však velmi náročné a zdlouhavé. Proto využijte raději první, v krajním případě druhé zmíněné možnosti.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.