4 kroky, jak pronajmout byt v okrese Beroun bez realitky na portálu Realitní revoluce

19. 2. 2015

Bydlíte v Berouně a vlastníte zde nemovitost. Po nějaké době se ovšem rozhodnete přestěhovat a nemovitost pronajmout. Jistě vás v prvopočátku napadne, zda by nebylo výhodnější a snazší oslovit realitní kancelář, která se o celý proces pronájmu postará. Pokud vás tlačí čas a máte pár tisíc navíc, pak můžete tento postup zvolit. V případě, že chcete ušetřit zajímavé finanční částky a zajistit celý proces svépomocí, nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám prozradíme, jakým způsobem je možno nabídnout byt k pronájmu bez realitky v okrese Beroun na inzertním portálu Realitní revoluce.

Byty

Krok č. 1 – přidejte nový inzerát

Rozhodnete-li se inzerovat na nezávislém portálu Realitní revoluce, dáte o pronajímané nemovitosti vědět čtenářům 60 největších inzertních serverů u nás. Vložení inzerátu je velmi jednoduché a my vám poradíme jak na to. V první řadě je nutno na hlavní stránce kliknout na tlačítko „Přidat inzerát“. Po otevření formuláře vyplníte základní informace o pronajímané nemovitosti (lokalita, velikost, cena, dostupnost) a přejdete k jejímu samotnému popisu.

Krok č. 2 – popis nemovitosti

Dalším krokem je váš popis nemovitosti, kterou k pronájmu nabízíte. Zde si dejte extra záležet. Vdechněte nemovitosti svůj vlastní příběh, popište nejen ji, ale také společné prostory domu, ve kterých se byt nachází i jeho okolí. Nic si zbytečně nepřikrášlujte a hlavně potenciálním zájemcům v žádném případě nelžete. K inzerátu můžete přiložit autentické fotografie, které by taktéž neměly projít žádnou zásadní úpravou.

Krok č. 3 – vyplnění osobních údajů

Dalším krokem je vyplnění osobních a kontaktních údajů. To proto, aby vás zájemci o pronajímaný byt mohli kontaktovat s dotazy nebo prosbou o osobní prohlídku. Mějte na paměti, že jakmile inzerát vložíte, spustíte kolotoč telefonátů, e-mailů a dotazů. Proto se obrňte trpělivostí a svědomitě odpovídejte na každý dotaz zájemců o pronájem.

Krok č. 4 – závěrečná rekapitulace a platba

Posledním krokem je závěrečné shrnutí vkládaného inzerátu a jeho kontrola. Pokud si všimnete jakékoli nesrovnalosti, není problém inzerát v kterémkoli kroku upravit. Vyvarujte se gramatických i stylistických chyb i přílišnému přehánění. Jakmile budete se svým inzerátem spokojení, můžete jej odeslat. Po provedení platby (cena inzerce začíná již na 332 Kč) bude váš inzerát zveřejněn na stránkách Realitní revoluce.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.