Hledám pronájem bytu ve městě Uničov bez realitky. Zn. Spěchá!

10. 12. 2014

Uničov je jedním z měst Olomouckého kraje, které obývá zhruba 12 tisíc obyvatel. Město se nachází nedaleko krajské Olomouce, proto se sem stěhují zejména studenti nebo čerství absolventi vysokých škol. Pokud patříte do některé z výše zmíněných kategorií, pak nám dáte určitě za pravdu, že jako studenti nebo absolventi si příliš „nemůžete vyskakovat“. Váš rozpočet je značně omezený a výdaje jej mnohdy převyšují. Z tohoto důvodu se budete v Uničově poohlížet s největší pravděpodobností po bytech k pronájmu. Jak na jejich vyhledání vám poradí odborníci z inzertního portálu Realitní revoluce.

Hledat pronájem bytu v Uničově s realitkou?

ObrázekPokud se tak rozhodnete, vybraná realitní kancelář pro vás může sestavit portfolio specifických služeb ušitých „na míru“ vašim potřebám a požadavkům. Toužíte po větším mezonetu s krásnými výhledy? Nebo dáváte spíše přednost útulnějším prostorám, ve kterých se budete cítit skoro „jako doma“? Ať již jsou vaše představy a požadavky jakékoli, stačí je nadiktovat realitní kanceláři a ta se již postará o vše ostatní. Na první pohled se může zdát, že tento postup oplývá pouze samými výhodami, nenechte se však mýlit. Ani realitní kanceláře vám své služby neposkytnou zadarmo – ba právě naopak. Za jejich servis si pěkně připlatíte. A připravte se na to, že ze svého studentského účtu budete muset vybrat poměrně citelný obnos. Proto vsaďte na druhou možnost, kterou je nalezení bytu k pronájmu ve městě Uničov bez pomoci realitní kanceláře.

Jak si najít pronájem bytu v Uničově svépomocí?

Je to vcelku snadné. Pokud nemáte nikoho, kdo by vám doporučil vhodné prostory nebo známé, jež byty pronajímají, pak se budete muset spolehnout na své vlastní schopnosti a dovednosti. Prohlédnout si můžete novinovou inzerci města Uničov nebo hledat své nové bydlení za pomocí internetu. Tato cesta je cestou nejefektivnější, protože vám pomůže ušetřit nejen spoustu peněz, ale zejména pak drahocenného času. Otevřete si nějaký inzertní portál, zadejte požadavky na lokalitu, typ nemovitosti, její rozměry, ale i cenu měsíčně placeného nájemného. Následně se před vámi rozevře aktuální nabídka nemovitostí určených k pronájmu, jež budou doplněné o spoustu důležitých informací.

Mám vybráno, co teď?

Dalším krokem je kontaktování samotného pronajímatele bytu. Na stránkách Realitní revoluce naleznete kontakty přímo na majitele, nikoli zprostředkovatele nebo realitní kancelář. Domluvte se na osobní prohlídce, na kterou je vhodné řádně se připravit. Sepište si seznam dotazů, na něž se pronajímatele chcete zeptat, důkladně si prohlédněte jednotlivé místnosti, ale i společné části domu. Nezapomeňte ani na následný průzkum katastru nemovitostí, díky kterému se přesvědčíte, zda má pronajímatel k dané nemovitosti skutečně právo nebo jestli zde existují nějaké skutečnosti, jež by mohly celý proces pronájmu bytu značně zkomplikovat. Věříme, že i vám se podaří díky Realitní revoluci najít komfortní a příjemný byt, ve kterém strávíte studentská léta nebo své mládí.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.