Kupte či prodejte byt bez realitky v Horním Slavkově – s námi budete vědět, jak na to

15. 10. 2014

Horní Slavkov patří mezi známá historická města, jež se nacházejí v okrese Sokolov a Karlovarském kraji. Patříte-li mezi milovníky historie nebo vás k tomuto místu táhne některý z dalších důvodů, pak zde určitě již máte trvalé bydliště nebo jej v brzké době plánujete. Na následujících řádcích vám poradíme, jak můžete koupit či prodat byt v Horním Slavkově bez pomoci realitní kanceláře.

Prodáváme byt v Horním Slavkově

Jako první se společně zaměřme na situaci, kdy budete byt prodávat. Samozřejmě, že i s tímto procesem se můžete obrátit na nějakou realitní kancelář ve svém okolí, která vám nabídne své služby, ovšem proč zbytečně platit za něco, co zvládnete zcela sami? Stačí si pouze vyčlenit dostatečný časový úsek a vědět, kde hledat informace, jež jsou s procesem prodeje bytu nezbytné.

Obrázek
Propagace jako základ úspěchu

Úspěch při prodeji bytu závisí na způsobu propagace prodávané nemovitosti. Pokud vsadíte na inzertní portál Realitní revoluce, můžete za jednu cenu inzerovat na více než 60 nejvýznamnějších realitních serverech. Popis nemovitosti se snažte vyšperkovat do posledního detailu a připravte se na to, že budete podrobeni důkladnému výslechu ze strany potenciálních zájemců o koupi vašeho bytu. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, neváhejte se obrátit na odborníky z portálu Realitní revoluce, kteří jsou vám k dispozici prostřednictvím právní poradny.

Administrativa bez komplikací

Pro hladší průběh celého procesu a perfektní administrativní zajištění bez zbytečných průtahů a komplikací, jsou pro vás na těchto stránkách připraveny také vzory smluv, které si můžete dle potřeby stáhnout zcela ZDARMA. V případě, že vyvstane během prodeje vaší nemovitosti nějaký neočekávaný problém, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, případně nabídneme své specifické služby.

Chci koupit byt v Horním Slavkově

Nyní se dostáváme k procesu koupě bytu v Horním Slavkově, který můžete také zajistit bez pomoci realitní kanceláře. Stačí jen vědět, kde nemovitosti k prodeji efektivně hledat. I v tomto případě vám může perfektně posloužit portál Realitní revoluce, kde naleznete stovky nabídek bytů k prodeji, které můžete filtrovat dle specifických požadavků. Navolte si Karlovarský kraj, okres Sokolov, typ nemovitosti: byty a následně před sebou vidíte pouze relevantní výsledky, které budou odpovídat vašim požadavkům.

Kontaktujete přímo majitele bytu, ne realitku

U každé nabídky je uveden kontakt přímo na majitele bytu, kterého se můžete doptat na všechny podstatné informace nebo se s ním domluvit na osobní schůzce. Díky tomu máte jistotu, že všechny informace pocházejí skutečně od majitele nikoli od zástupců realitní kanceláře, kteří mohou podávat informace nepřesné nebo zkreslené. Nezapomínejte se ptát na vše, co vás zajímá. Později již třeba nemusíte mít příležitost.

Žádné provize, pouze cena nastavená majitelem

V případě, že se rozhodnete kupovat byt prostřednictvím portálu Realitní revoluce, ušetříte zajímavý finanční obnos. Jelikož komunikujete přímo s majitelem prodávané nemovitosti, nikoli s realitní kanceláří, můžete si být jisti, že součástí kupní ceny
není provize, kterou si realitky účtují. Stejně tak nemusíte vy platit za služby realitních kanceláří, které také nepatří mezi nejlevnější. Závěrem nám tedy zbývá pouze popřát mnoho štěstí při prodeji a spoustu zajímavých nabídek při hledání nového bydlení v Horním Slavkově.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.