Plzeňské reality bez tučných provizí realitkám

20. 5. 2014

Po sérii článků o hledání realit v Olomouci a Liberci jsme pro vás připravili malý manuál, který vám může posloužit v případě, že sháníte nějaké nové bydlení v Plzni. Takové bydlení vám může zprostředkovat realitní kancelář nebo můžete vzít „osud do svých rukou“ a najít si vhodný byt, či dům svépomocí. Pokud nechcete platit tučné provize realitkám, ale zároveň je pro vás hledání realit v Plzni „španělskou vesnicí“, pak je tento článek určen právě vám! Odborníci z inzertního portálu Realitní revoluce vám se vším poradí. Z téměř 1 800 nabídek bytů k prodeji či pronájmu a z tisíce nabídek domů uveřejněných na našich stránkách si můžete vybrat přesně takovou nemovitost, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Navíc je naše pomoc při hledání vhodného bydlení zcela bezplatná!

Jaké jsou v Plzni možnosti bydlení?

Plzeň nabízí opravdu bohatou nabídku nejrůznějších realit. Chcete-li se v nich rychle zorientovat, využijte filtrování na stránce realitnirevoluce.cz, kde vše najdete přehledně a na jednom místě. Stačí si nejdříve vybrat, zda chcete byt či dům. Byty jsou dále ještě rozděleny na ty, určené k prodeji nebo k pronájmu. Další možností je výběr kraje, ten je v tomto případě plzeňský. V neposlední řadě zatrhnete buď Plzeň-město, nebo Plzeň-jih, či Plzeň-sever. Nabídky ještě můžete zkonkretizovat vybráním dispozicí bytu či domu, stavu nemovitosti a ceny, jakou jste ochotni zaplatit.

Jak si tady vybrat nejlepší a zároveň i nejvýhodnější byt?

Odborníci z portálu Realitní revoluce radí držet se několika jednoduchých tipů. První, z čeho nesmíte polevit, jsou vaše požadavky. Z těch zprvu opravdu neslevujte! Až po několika případných neúspěšných návštěvách můžete začít pomalu ubírat. Druhou vzácnou radou je cena. Stanovte si nějaký reálný rozpočet. Abyste měli představu, co je reálné, přinášíme vám alespoň rámcový výpis cen. Pronájem v Plzni vychází na cenu od dvou do cca 20 tisíc za měsíc. Byty k prodeji jsou zde za cenu začínající na 190 tisících. Nový dům si pak v Plzni můžete pořídit již za 200 000 korun, ovšem pokud chcete něco lepšího a „obyvatelnějšího“ připlatíte si dalších 200 tisíc. Třetí zlatou radou je pozornost! Buďte pozorní jak při hledání, tak i při následné návštěvě objektu i při samotném podpisu smlouvy. Vše, co totiž do smlouvy nenapíšete, už po jejím podepsání nemůžete reklamovat.

Žádné tučné provize realitkám

Při hledání nového bydlení nemusíte ihned navštěvovat drahé realitní kanceláře, které pro vás udělají jen to, co byste zvládli i sami. V rámci projektu Realitní revoluce vám pomůžeme stejně dobře, ne-li lépe. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete navštívit naši online poradnu nebo se s námi spojit telefonicky, či prostřednictvím e-mailu vždy od pondělí, do pátku od 9 do 18 hodin.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.