Prodej levných domů bez realitky – kde jej můžete realizovat?

5. 2. 2015

Máte svůj velký a doposud nesplněný sen o vlastním rodinném domku s nějakou menší zahradou? S takovým snem si v myšlenkách pohrává řada z nás. Jen málokomu se však poštěstí našetřit celou částku nezbytnou pro koupi nemovitosti. Ti ostatní musejí zamířit do banky s žádostí o hypotéku. Jelikož sazby hypotečních úvěrů v předchozím roce několikrát pokořily rekordní hranici, pro splnění tohoto realitního snu se rozhodlo velké množství osob, jež využily výhodných úrokových sazeb. Pokud je to i váš případ a již máte hypotéku vyřízenou, pak nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám odborníci zportálu Realitní revoluce poradí, kde hledat prodej levných domů bez realitky, tak aby byly spokojeny obě strany – jak kupující, tak prodávající.

Prodej domu

Proč (NE)požádat o pomoc realitní kancelář?

Služby realitních kanceláří jsou dnes již na velmi vysoké úrovni. Na druhou stranu však ne každá realitka nebo její makléři patří k solidním poskytovatelům realitních služeb. A když jsme u služeb realitních kanceláří – připravte se na to, že i zde platí staré známé pořekadlo: „Zadarmo ani kuře nehrabe“. Pokud nemovitost prodáváte, budete muset realitní kanceláři zaplatit určité procento z kupní ceny, jež se pohybuje na hranici 3 – 5 %. V případě, že nemovitost kupujete a v této souvislosti realitní kancelář oslovíte, ani tehdy se poplatku nevyhnete. Jeho výše je ovšem stanovována individuálně dle služeb, jež vám realitka poskytne. Ať tak či tak, chcete-li na koupi či prodeji domu ušetřit, snažte se proces zajistit svépomocí a k realitním kancelářím se uchylovat pouze v krajních případech.

Bohatou nabídku domů k prodeji najdete jedině na internetu

I přesto, že z inzertních novin doposud nevymizely inzeráty nemovitostí, jen málokdo inzertní rubriky se zájmem prochází. Nákup novin, jejich prolistování a následná komunikace s majitelem nás totiž obírá o drahocenný čas. Proto se vyplatí vyměnit novinovou inzerci za tu internetovou, která je nejen nesrovnatelně bohatší, ale také vám umožňuje navolení specifických parametrů, jež vám hledání nového bydlení výrazně usnadní. Při výběru vhodného inzertního portálu sázejte na takové, jejichž majiteli a vlastníky nejsou realitní kanceláře. Jedním z těchto nezávislých portálů je i Realitní revoluce, kde naleznete denně stovky nových nemovitostí k prodeji či pronájmu z celé České republiky. Kromě bohaté nabídky je součástí tohoto portálu také nespočet služeb, jež vám mohou usnadnit nejen prodej, ale také koupě nemovitosti. Ke stažení zde ZDARMA naleznete vzory smluv a v případě zájmu můžete požádat také o právní pomoc některého z renomovaných právníků této společnosti. Věříme, že i vaše touhy Realitní revoluce snadno uspokojí.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.