Prohlédněte si u nás tyto brněnské byty, které pořídíte bez realitky

21. 8. 2014

Zařídit si nové bydlení v Brně není až tak složité, jak na první pohled vypadá. Stačí jen vědět, kde a jak hledat a vše ostatní už je pouhou maličkostí. Tento článek jsme se rozhodli věnovat několika brněnským bytům, které se aktuálně nacházejí v nabídce inzertního portálu Realitní revoluce. Největší předností tohoto portálu je skutečnost, že jak samotný prodej, tak koupi bytu, domu, pozemku, rekreační chaty nebo chalupy zařídíte sami a bez nákladné pomoci realitních kanceláří. Pohodlně se tedy usaďte, naše brněnská krasojízda právě začíná!

Brno

Luxusní byt se zahradou v klidné brněnské lokalitě

Jako první si dovolíme nabídnout vám exkluzivní realitu v podobě brněnského bytu 2+kk, který disponuje vlastní zahrádkou umístěnou v klidné lokalitě brněnského Drásova. Cihlový byt odkoupený do osobního vlastnictví je ve vý

borném stavu a nachází se v přízemí rodinného domu s přímým vstupem na zahradu. Jedná se o nízkonákladové bydlení s měsíčními poplatky okolo 3000 Kč. Kupní cena bytu činí 1 850 000 Kč. U nabídky je uvede kontakt přímo na majitele. Není tedy sebemenší problém domluvit se na osobní prohlídce a zeptat se na vše, co vás ohledně daného bytu zajímá. To vše pochopitelně bez realitní kanceláře!

Družstevní mezonetový byt o výměře 90 m2

Také tato nemovitost je naprostou lahůdkou v naší nabídce. Družstevní byt na brněnském Ondříčkově náměstí představuje novostavbu realizovanou v roce 2007. Byt o dispozici 2+kk je možno variabilně zrekonstruovat na 3+kk. Součástí pořizovací ceny bytu jsou také dvě parkovací místa pro osobní automobily. Nízké měsíční náklady dosahují přibližně 3000 Kč. Kupní cena tohoto luxusního brněnského bytu činí 3 100 000 Kč a i zde je možno v případě zájmu kontaktovat přímo majitele, bez prostředníka ve formě realitní kanceláře. Náklady na pořízení tohoto bytu jsou tedy konečné.

Plně zařízený brněnský byt 1+1 k pronájmu

Pokud hodláte Brno navštívit pouze dočasně, zřejmě se nebudete zajímat o byty k prodeji, ale k pronájmu. Také vaše potřeby portál Realitní revoluce plně uspokojí. Z pestré nabídky bytů k pronájmu jsme pro vás vybrali plně zařízený byt 1+1 nacházející se na adrese 24. dubna 287, Želešice. Byt je po generální rekonstrukci, která proběhla v roce 2012. V okolí je zajištěná výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost. Byt je vhodný pro páry nebo studenty a měsíční pronájem zde činí 8000 Kč.

Protože s portálem Realitní revoluce je to velmi snadné! Všechny informace máte přehledně na jednom místě, kontakt na majitele je uveden u každé z nabídek. Nabídky jsou doplněny o množství autentických fotografií. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat, případně navštivte naši online právní poradnu. Denně pro vás nabídku realit z celé České republiky doplňujeme a aktualizujeme, proto věříme, že si své nové bydlení vyberete na Realitní revoluci také vy!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.