Pronájem bytů bez realitky v okrese Rumburk ve 3 jednoduchých krocích

26. 1. 2015

Počátek nového roku se obvykle nese v
duchu velkých změn
. Pokud se konkrétně u vás tyto změny týkají stěhování za prací či velkou láskou, pak budete s největší pravděpodobností řešit
, co se stávajícím bytem
. Bydlíte-li v Rumburku nebo jeho okolí a nechcete využívat služeb realitních kanceláří, které nepatří zrovna k nejlepším, pak pro vás zástupci
inzertního portálu Realitní revoluce
mají
3 tipy, jak zajistit pronájem bytu
bez realitky v okrese Rumburk
snadno, rychle a bez dalších zbytečně vynaložených prostředků.

Rumburk

Krok č. 1 – sepište poutavý inzerát

Dejte pronajímanému bytu vlastní poutavý příběh. Nezapomeňte na důležité i ty méně významné skutečnosti. Nic si zbytečně nepřikrášlujte a zapomeňte na nepravdivé informace. Neuvádějte zájemce o nové bydlení v omyl. Poměrně brzy by vaši taktiku prokoukli. Proto do inzerátu zahrňte nejen samotný příběh pronajímaného bytu, ale také jeho detailní popis. Přidat můžete i informace o přidružených prostorách, jež k bytu náleží (sklepní prostory, komory apod.), ale třeba se také rozepište o tom, co se nachází v jeho blízkosti, jak daleko jsou zastávky veřejné dopravy nebo čemu se mohou nájemníci věnovat ve svém volném čase.

Krok č. 2 – inzerujte na správném místě

Dalším nezbytným krokem je umístění sepsaného inzerátu na vhodné místo. Na lepenou inzerci nebo avízo v novinách zapomeňte. Raději vsaďte na inzertní portály, kterých je plný internet. Při jejich výběru si dávejte pozor na to, zda vlastníkem portálu není některá z realitních kanceláří. Doporučujeme inzerovat na portálech, které realitní kancelář nevlastní. Jedním z těchto portálů je i portál Realitní revoluce, díky kterému se o vašem inzerátu dozví čtenáři více, než 60 největších inzertních portálů v České republice. To vše pouze za 399 Kč měsíčně!

Krok č. 3 – kolotoč schůzek a telefonů

Nyní se obrňte trpělivostí a připravte se na neustále vyzvánějící telefon a zájemce o osobní prohlídku inzerovaného bytu. Při osobní schůzce se snažte působit milým a vstřícným dojmem. Trpělivě odpovídejte na jednotlivé dotazy, případně se pobavte o finální ceně za pronájem. Pokud v rámci svých možností poskytnete nějakou zajímavou slevu nebo jiný benefit, vaši nájemníci to zajisté nemalou měrou ocení. Při osobní schůzce si ovšem vyjasněte některé základní otázky týkající se přítomnosti domácích mazlíčků nebo nahlášení trvalého místa bydliště, se kterým bývá často problém.

Nevíte si rady? Kontaktujte nás!

Pokud vás v jakémkoli kroku procesu pronájmu bytu bez realitky zastihne nějaká komplikace či problém, nebo si snad nebudete vědět rady se smlouvami a dalším nezbytným papírováním, pak se obraťte přímo na nás nebo naše právníky. Rádi vám poradíme nebo zodpovíme nejrůznější druhy dotazů.

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.