Rychlý pronájem bytu v Českých Budějovicích je hračka!

22. 5. 2014

Hledáte nějaké bydlení v Českých Budějovicích a nemůžete čekat? Nechcete si ale kupovat žádný nový rodinný dům? Toužíte pouze po bytu, který bude rychle k mání a stane se vašim dobrým domovem? Pak právě vám je na stránkách realitnirevoluce.cz určena pestrá nabídka bytů k pronájmu právě v Českých Budějovicích.

Pronájem bytu v Českých Budějovicích nemusí být věda!

Na stránkách projektu Realitní revoluce si vyberte sekci „Pronájem bytu“. V následujícím kroku si můžete vybrat z nepřeberných možností v rámci celé České republiky. Jenže vy hledáte nějaké bydlení konkrétně v jihočeské metropoli. Proto jako další kritérium zvolte „Jihočeský kraj“, okres „České Budějovice“. Dále si vyberte, jaké by měly být dispozice bytu, stav nemovitosti a cena, kterou jste ochotni za pronájem měsíčně platit. Samozřejmě, čím vyšší cenu jste ochotni a schopni obětovat, tím více nabídek se před vámi objeví.

Vybírejte precizně!

Dle odborníků z inzertního portálu Realitní revoluce byste z jednotlivých nabídek měli vybírat, co možná nejpečlivěji. Ne každá nabídka totiž může být zrovna ideální, ne každá může odpovídat vašim představám a požadavkům. Na stránkách www.realitnirevoluce.cz sice naleznete pouze ty nejvybranější nabídky, které jsou už dopředu selektovány odborníky, ovšem na jiných stránkách tomu může být úplně jinak.

Nejčastější chytáky na zákazníky

Nejčastějšími nekalými praktikami, na kterých se pronajímatelé bytů přiživují, jsou neúplné popisy nabídek. Například je vám nabídnut byt k pronájmu za pouhých 3 000 korun. Jenže až při podepisování smlouvy nebo dokonce až při placení první faktury se dozvíte, že v dané ceně nejsou započítané paušální výdaje, jakými jsou platby za elektřinu, vodu a plyn. Další praktikou, jsou lživé informace o stavu bytu. Podle popisu může byt působit jako ten nejmodernější, který široko daleko jen těžko najdete, ale když jej pak osobně navštívíte, zjistíte, že jste jen ztráceli čas. V neposlední řadě si také dejte pozor na skryté vady bytu. Pokud v podnájemní smlouvě budete mít uvedeno, že všechny poruchy bude hradit a opravovat majitel, nemusí vás to zase až tolik trápit. Máte-li však všechno platit a spravovat vy, mohlo by se stát, že vlastně nebudete dělat nic jiného. Někteří majitelé schválně spoustu závad do smlouvy neuvedou, aby jim byly nájemníkem opraveny.

Všichni ale nejsou špatní!

Tím ale rozhodně nechceme říct, že jsou všichni pronajímatelé špatní a všechny nabídky jsou lživé a nekorektní. Pouze si dejte při jejich procházení pozor a raději vyhledávejte nové bydlení na inzertních portálech, které obsahují pouze korektní a úplné nabídky. Jedním z nich může být třeba právě Realitní revoluce!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.