Vybíráme reality v Liberci bez realitky – praktické tipy a rady pro vás

20. 5. 2014

Podle Českého statistického úřadu žije v libereckém kraji k 21. 3. 2014 přes čtyři sta tisíc obyvatel. Jen v Liberci je z tohoto celkového počtu téměř 40 % lidí. Každoročně se navíc přímo do metropole libereckého kraje přistěhuje na dva a půl tisíce dalších jedinců. Jste jedním z nich? Pak zde určitě budete hledat místo k bydlení, kde byste mohli se svou rodinou nebo partnerem začít nový život. Jak ale na liberecké reality bez realitky? Tuto otázku si pokládá asi téměř každý, kdo nechce platit za drahé realitní služby. Na následujících řádcích vám v rámci projektu realitnirevoluce.cz prozradíme, jak na to!

Trocha statistiky úvodem

V loňském roce byla v Liberci zahájena výstavba 637 bytů. To je sice téměř o polovinu méně, než tomu bylo například v roce 2010, avšak dokončených bytových jednotek bylo přes 750. Tudíž alespoň třetina těch, kteří se nově přistěhují do Liberce, mají možnost žít ve vlastním a naprosto novém bytě. V posledních deseti letech bylo celkově dokončeno na 21 tisíc staveb. Vezmeme-li navíc v úvahu fakt, že výstavba nových nemovitostí trvá alespoň dva roky, můžeme se v letošním a příštím roce těšit na dalších asi 1 500 bytů. Nejvíce jich pak bylo zkolaudováno v roce 2009. Pokud se vám ale žádný z nich nebude líbit, můžete si vybrat jednu z jednadvaceti místních stavebních firem a postavit si tak dům svých snů.

Jak na liberecké reality bez realitní kanceláře?

Jenže jak si můžete vybrat z libereckých realit, pokud nechcete využít služeb ani stavebních společností ani realitních kanceláří? S tím vám poradí odborníci z inzertního portálu realitnirevoluce.cz! Jako první si stanovte podmínky, jaké by měl byt či dům splňovat. Tedy, jak drahá by daná nemovitost měla být, kolika pokoji by měla disponovat, jak vysoké náklady na provoz hodláte obětovat a v neposlední řadě, kolik peněz jste ochotni zainvestovat do případné rekonstrukce a zařizování.

Vybíráme samotnou nemovitost na realitnirevoluci.cz

Výběr vhodné reality v Liberci už není díky portálu realitnirevoluce.cz vůbec složitý. Pokud máte přesně stanovené požadavky a podmínky, jaké by vaše budoucí nemovitost měla splňovat, bude již hračkou si nějakou na našem portále vybrat. To vše samozřejmě bez služeb realitních kanceláří! Díky přehlednému vyhledávači uvedenému na stránkách realitnirevoluce.cz stačí zadat konkrétní podmínky a pak již jednoduše vybírat. Zprvu si klaďte vysoké požadavky, ze kterých postupně slevujte. Bude-li některá z nabídek nacházejících se na našem portálu odpovídat vašim prvotním vysokým cílům, máte vyhráno a prakticky ihned můžete navštívit dané místo a prohlédnout si nemovitost pěkně zblízka.

Nezoufejte při prvotních neúspěších

Pokud ale ani po té, co slevíte naprosto ze všeho, vhodnou nemovitost nenajdete, nezoufejte! Zkuste počkat pár dnů. Na trhu s realitami je totiž každý den něco nového a není výjimkou, že zítra může být nabídka zcela odlišná od té dnešní. Nabídku realit a nemovitostí pro vás totiž neustále aktualizujeme a doplňujeme o nové inzeráty z Liberce i jeho okolí. Proto již třeba zítra můžete vtéto sekci najít své nové bydlení snů!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.