Vyplatí se pronájem bytu bez realitky v okrese Prostějov?

10. 12. 2014

Okresní město Olomouckého kraje – Prostějov láká k návštěvě stále více turistů, ale také osob, jež zde chtějí prožít významnou část svého života. Historické centrum Prostějova si vysloužilo roku 1990 statut městské památkové zóny, čímž se příliv turistů takřka zdvojnásobil. Ovšem nechme nyní historickou stránku Prostějova dál lákat tisíce turistů z celého světa a zaměřme se na stránku realitní. Pokud i vám kouzlo Prostějova učarovalo, jistě vás budou zajímat rady a tipy odborníků u portálu Realitní revoluce, kteří vám prozradí, zda je při pronájmu bytu v Prostějově nezbytně nutné využívat služeb realitní kanceláře či nikoli.Obrázek

Co vám může realitka nabídnout?

Jelikož není mnoho klientů, kteří realitní kanceláře oslovují v souvislosti spronájmem bytů, neexistuje přesný popis nebo balíček služeb, které vám musí kancelář pokaždé nabídnout. S největší pravděpodobností se setkáte s tzv. „službami na klíč“, kdy pro vás může zástupce realitní kanceláře prozkoumat aktuální realitní nabídku na trhu a vyhledat byty odpovídající vašim představám a požadavkům. Ty vám následně předloží a vy si z nich pouze vyberete takové nemovitosti, které vás určitým způsobem zaujaly a máte zájem o jejich osobní prohlídku. Také tu za vás realitka u majitele nemovitosti vyjedná a zástupce kanceláře vás na tuto schůzku může také doprovodit. V případě, že se vám některý z prohlédnutých bytů zalíbí, můžete realitní kancelář také požádat, aby vás zastupovala při podpisu nejrůznějších smluv a dalších dokumentů.

Zadarmo ani kuře nehrabe

Pokud zvolíte známou a ověřenou realitní kancelář zaměstnávající ve svých řadách kvalitní makléře, pak získáte spolehlivého partnera, který vás celým procesem s největší pravděpodobností provede bez jediného zaškobrtnutí. Jeho služby však rozhodně nebudou zadarmo, ba právě naopak. Ze své peněženky vydáte pěkný balík bankovek, které lze dost dobře investovat někde jinde a o to efektivněji. Pojďme se proto nyní podívat, jak na pronájem bytu v okrese Prostějov bez realitky.

Jde to snadno a lehce

Stačí si otevřít inzertní portál Realitní revoluce, na kterém naleznete dennodenně ty nejčerstvější nabídky volných bytů a domů určených k prodeji a pronájmu z celé České republiky. Zadejte své požadavky na konkrétní typ nemovitosti, lokality a zvolte možnost „pronájem“. Následně před sebou uvidíte bohatou nabídku aktuálně volných nemovitostí, jež jejich majitelé pronajímají a vy se tak můžete stát jejich novými nájemníky. Domluvte se na osobní schůzce a v případě zájmu podepište nájemní smlouvu. Její vzor, stejně jako vzory desítky dalších smluv a dokumentů, jsou součástí stránek Realitní revoluce. Během celého procesu mějte na paměti, že to, co zvládne realitka, zvládnete i vy zcela zdarma!

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.