Zlínské realitky nabízí nemovitosti předražené. Zkuste hledat raději nás!

22. 9. 2014

Zlín je nejen městem obuvnictví, studentstva a oblíbeného filmového festivalu, ale představuje také oblíbené město, ve kterém své nové bydlení nachází rok od roku stále více obyvatel České republiky. Pokud i vám jeho krása a bohatá minulost učarovala, jistě se zde budete poohlížet po nějaké volné nemovitosti k prodeji či pronájmu. V případě, že nemáte dostatek času nebo jednoduše chcete nechat celý proces na odbornících, s největší pravděpodobností využijete služeb realitních kanceláří. Mějte však na paměti, že realitky nejsou charita a za své služby tedy budou očekávat adekvátní odměnu. Odborníci z inzertního portálu Realitní revoluce vám na následujících řádcích poradí, jak vybrat a koupit nemovitost ve Zlíně snadno, levně a bez pomoci realitní kanceláře.

Proč (ne)vybírat nemovitosti z nabídky realitek?

Inzertních portálů, které provozují tuzemské nebo zahraniční realitní kanceláře, je u nás poměrně velké množství. Nabídka realitek je mnohdy velmi obsáhlá a neustále aktualizovaná. Pokud se vám zde nějaká nemovitost zalíbí, počítejte s tím, že cena vybrané nemovitosti se vám už bude líbit o něco méně. Ceny nabízených nemovitostí, které do své nabídky zařadily realitní kanceláře, jsou totiž často přemrštěné, protože součástí kupní ceny je v drtivé většině případů i provize neboli odměna realitním kancelářím za zprostředkování nabídky a realitní servis.

Obrázek

Kde tedy nemovitosti vybírat?

Pokud nechcete platit zbytečně vysoké částky realitním kancelářím, pak na výběr nemovitosti ve Zlíně zkuste jít chytře. Místo na inzertní portály realitních kanceláří zamiřte na inzertní portály soukromých společností, kde můžete nemovitost jednoduše prodat i zakoupit. Jedním z nich je například portál Realitní revoluce, kde celý proces prodeje probíhá výlučně mezi majitelem nemovitosti a zájemcem. Žádná realitka, žádný prostředník ani zprostředkovatel a ani koruna navíc! Cena je výlučně v režii majitele nemovitosti a domluva probíhá pouze mezi ním a zájemcem.

Kromě nižší ceny spousta dalších výhod

Ačkoli je cena hlavním důvodem, proč vybírat nemovitost ve Zlíně bez realitky, na portálu Realitní revoluce vám můžeme nabídnout také několik dalších výhod, které vám mohou usnadnit výběr nového bydlení a celý proces urychlit a maximálně zefektivnit. Jelikož je naše nabídka opravdu obsáhlá a bohatá, prokousat se jejím obsahem není zrovna nejsnadnější. Z tohoto důvodu naleznete na stránkách Realitní revoluce praktické filtrování, které vám usnadní výběr nového bydlení. Stačí zadat lokalitu, dispozice bytu, cenu, popřípadě doplňující informace a na základě zvolených parametrů budete procházet pouze relevantní výsledky, které budou odpovídat vašemu zadání. Potřebujete snad další důvod, proč hledat své nové bydlení u nás?

Podobné články

Napsat komentář

Kontrolní text

Inzertujte nemovitosti hned na 60 serverech! Získáte zájemce rychleji.

Inzerovat Stačí kliknout a vložit inzerát, o zbytek se postaráme.